هزینه مهاجرت به استرالیا MIE ️ هزینه های زندگی در استرالیا-کمک مهاجرت

یکی از محبوب ترین روش ها برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری می باشد. استرالیا کشوری است که به دلیل شرایط اقتصادی بسیار مطلوب و دارا بودن بازار کار فعال، برای تقاضا کنندگان کار جذابیت های بسیار زیادی دارد. به این نکته توجه داشته باشیم که ویزای کاری استرالیا راهی است که با دریافت آن می توانیم پس از طی مراحلی، به اقامت و پاسپورت استرالیا دست یابیم. ویزای کاری استرالیا به صورت امتیازی است و افرادی که شرایط لازم را به لحاظ سنی و مدرک تحصیلی و سطح زبان و… داشته باشند، می توانند این ویزا را دریافت کنند. با توجه به نرخ بیکاری این کشور می توانیم به این اطمینان برسیم که افرادی که شروط لازم برای کار در استرالیا داشته باشند می توانند شرایط مساعدی در استرالیا داشته باشند. با توجه به وضعیت مطلوب اقتصادی استرالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در استرالیا ریسک چندان بالایی برای علاقه مندان این روش نخواهد داشت.

✅ از پایان فارغ‌التحصیلی تا روزی که پرونده ثبت می‌شود بیش از دو سال نگذشته باشد. قبل از اینکه بخواهیم مستیقما به شرایط ویزای ۴۷۶ بپردازیم شاید بهتر باشد تعریف کوتاهی درباره این ویزا داشته باشیم. استرالیا یکی از کشورهایی است که در نیمکره جنوبی و مجله خبری مهاجرت قاره اقیانوسیه واقع شده است. خدا را چه دیدید شاید دری به تخته خورد و شرایط مهاجرت برای شما هم مهیا شد. شاید شما هم مثل خیلی‌ها و به دلایل مختلف فکرتان درگیر مهاجرت شده باشد. مهاجرت به یک کشور ایده‌آل برای زندگی می‌تواند اهداف مختلفی داشته باشد.

از جمله شرایط لازم برای اخذ این ساب کلاس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارت PR شما برای یک دوره 5 ساله صادر می‌شود، اما شما باید 2 سال (730 روز) از 5 سال را در خاک استرالیا بمانید تا واجد شرایط تمدید آن باشید. همیشه باید وضعیت اقامت دائم خود را قبل از انقضای آن به موقع تمدید کنید. برای آشنایی با شرایط مهاجرت به استرالیا بهتر است پیش از انتخاب نوع مهاجرت از توانایی فردی و تخصص و مدارک اثبات کننده آن اطمینان و آگاهی داشته باشیم.

مهاجرت به استرالیا در مقایسه با بسیاری کشورهای جهان یک مزیت قابل توجه برای دانشجویان استعداد درخشان و نخبگان نیز دارد. مهاجرت به استرالیا برای نخبگان می تواند به سادگی منجر به دریافت اقامت دائم این کشور شود. ویزای دریافتی توسط نخبگان و استعدادهای درخشان تحت عنوان زیر کلاس 124 و 858 است و به نام ویزای گلوبال تلنت نیز شناخته می شود.

اقامت اروپا

دولت استرالیا نقش مثبتی در مناسبات جهانی ایفا می‌کند و از توسعه اقتصادی در منطقه خود حمایت می‌کند. هزینه‌های مربوط به دریافت ویزا با توجه به نوع برنامه مهاجرتی متفاوت خواهد بود اما همه این روش‌ها شامل موارد مشترکی همچون هزینه‌های دولتی صدور ویزا، هزینه وکیل مهاجرت و خرید بلیت می‌شوند. از طرف دیگر، نرخ پایین بیکاری و سطح بالای درآمد در این کشور، دانش‌آموزان و دانشجویان را ترغیب می‌کند تا متقاضی تحصیل در استرالیا باشند. زیرا می‌توانند این شانس را داشته باشند که پس از فارغ‌التحصیلی راحت‌تر وارد بازار کار شوند و آینده شغلی خود را در این کشور تضمین کنند. بی‌شک دولت استرالیا به عنوان دارنده سیزدهمین اقتصاد برتر دنیا، از ورود سرمایه به چرخه اقتصادی خود استقبال می‌کند.

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

پس ریز نمرات و دانشنامه شما و یا مدارک فنی حرفه ای شما ترجمه شده و به همراه مدارک مورد نیاز دیگر به سازمانهای ارزشیابی مدارک در استرالیا ارسال می گردد. متقاضیان ویزایسرمایه‌گذاری ویژهنیازی به کسب۶۵ امتیاز ندارند؛ اما در صورت نداشتن نمره کافی در زبان، باید هزینه‌ای به دولت استرالیا پرداخت کنید تا پس از ورود به استرالیا ۵۱۰ ساعت کلاس زبان برای شما در نظر گرفته شود. در این مطلب سعی کردیم شما را با انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا، مدارک مورد نیاز، شرایط اقامت و هزینه زندگی در استرالیا آشنا کنیم. میزان مبلغ مورد نیاز برای دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری به ایالتی که از آن دعوتنامه گرفته اید بستگی دارد و می تواند از 300 هزار دلار استرالیا تا 1/5 میلیون دلار استرالیا متفاوت باشد.

لازم به ذکر است که اگر شما در طول زندگی در کشور استرالیا سوابق کیفری داشته باشید شانس بسیار پایینی در اخذ پاسپورت این کشور خواهید داشت. ۲- افرادی که ثبت شرکت در استرالیا را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کرده‌اند اغلب از رضایت بالایی برخوردار هستند، این در حالی است که مهاجرت از طریق un استرالیا رضایت کمی به همراه دارد. متقاضیان در ویزامعمولی و کارافرینیبایدحداقل ۶۵ امتیازرا به دست آورند. در این دو نوع ویزا داشتن نمره زبان شرط نیست ولی داشتن IELTS 5 می‌تواند امتیاز شما را بالا ببرد. این کشور یکی از کشورهایی است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور کاملا هویدا می باشد.

سیاست‌های آموزشی در این کشور علاوه بر دولت کل کشور کل، بلکه بر عهده دولت‌های منطقه‌ای نیز تا حد زیادی هست. این سیستم آموزشی برتر صرفا محدود به تحصیلات در مقطع دانشگاه و یا کالج نبوده و بلکه این کیفیت کم نظیر و برتری بالای سیستم آموزشی را می‌توان از همان آغاز و دوران پیش دبستانی نیز در سرتاسر این کشور مشاهده نمود. به طور کلی کودکان استرالیایی موظفند از سنین 5-16 سال به مدرسه بروند. همچنین در برخی از ایالت‌ها یادگیری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در سنین سالگی بسیار رایج است. اولین گام برای مهاجرت به استرالیا شناخت روش های مهاجرت به این کشور و انتخاب بهترین گزینه است. پس از اینکه اقدامات لازم جهت مسیر انتخابی خود را آماده کردید می بایست برای ویزا استرالیا درخواست دهید.

  • در بسیاری از مواقع متقاضیان به دنبال سریع ترین راه مهاجرت به استرالیا می باشند این دسته از افراد می خواهند در سریع ترین وقت ممکن به استرالیا مهاجرت نمایند.
  • افراد بسیاری برای مهاجرت به استرالیا اقدام به گرفتن این ویزا می‌کنند.
  • در ادامه این نوشتار به انواع راههای اقامت استرالیا خواهیم پرداخت تا بسیاری از متقاضیان بتوانند شرایط اقامت استرالیا از این مسیرها را بررسی نمایند و متناسب با شرایط خود، برای بهترین مسیر مهاجرتی اقدام نمایند.
  • استرالیا برای پذیرش مهاجرین در بیشتر معیار سنجی های خود از سیستم مبتنی بر امتیاز بندی استفاده میکند.
  • ویزای ۴۹۱، برای متقاضیانی است که نتوانستند از طریق دو ویزای دیگر امتیاز لازم را به دست آورند.
دولت استرالیا شرایط و قوانین سختی را برای دریافت اقامت از طریق پناهندگی وضع کرده است و این‌گونه پرونده‌ها با سخت‌گیری بیشتری از طرف افسرهای عالی سازمان ملل مورد بررسی قرار می‌گیرند. به همین دلیل با وجود روش‌های قانونی و ایمن متعدد استفاده از روشی مانند پناهندگی برای دریافت اقامت این کشور منطقی و عاقلانه نیست. ویزای ۱۸۸سیستم امتیازبندی دارد و فرد لازم است حداقل 65 امتیاز را کسب نماید. با داشتن این ویزا امکان اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۸۸۸ یا دیگر ویزاها برای متقاضیان فراهم می‌شود. ویزای تحصیلی استرالیا موقتی است و تا پایان دوره‌ی تحصیل اعتبار دارد.

میلیون نفر در استرالیا زندگی می کنند که مهاجرت عامل اصلی این تغییر بوده است. اهالی جزیره تورس به ملانزی ها معروفند و سواحل شمالی و آبهای استرالیا به طور معمول مورد استفاده ماهی گیران مناطق جنوبی آسیا قرار می گرفته است. این نقطه آغاز در پی مهاجرت ساکنان جنوب شرقی آسیا از طریق خشکی های متصل کننده دو قاره در آن زمان و آب گذرهای باریک بوده است.