هزینه مهاجرت به استرالیا MIE ️ هزینه های زندگی در استرالیا-کمک مهاجرت

امکان دریافت اقامت و تابعیت در کشورها بر اساس دو قانون انجام می‌شود که شامل پیروی از خون یا پیروی از خاک است. در رابطه با پیروی از خون، یکی از والدین فرزند باید شهروند کشور مد نظر باشد و در مورد پیروی از خاک، نوزادی که در آن خاک متولد شود می‌تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند. استرالیا در حال حاضر قانون پیروی از خون حاکم است و نوزادی که هر دو والد آن استرالیایی نیستند نمی‌تواند اقامت این کشور را کسب کند بنابراین مهاجرت به استرالیا از طریق تولد ممکن نیست. برای دریافت اقامت و مهاجرت از طریق تولد نوزاد می‌توانید به سراغ کشورهایی که از قانون پیروی از خاک تبعیت می‌کنند بروید.

حداقل نمره زبان برای ویزای تحصیلی استرالیا چقدر است؟

برای کسانی که موافقتنامه مالی با طرف سوم(سرمایه دار استرالیایی) به ارزش 200,000دلار استرالیا دارند و می توانند بیزینس موجود در استرالیا را تقویت کنند (از طریق خرید یا مشارکت ). برای این متقاضیان نیز باید از یکی از ایالت های استرالیا دعوتنامه داشته باشند. استرالیا علاوه بر وضعیت جغرافیایی، اقتصاد و زیرساخت های پایدار و مستحکم، موقعیت های کاری و استانداردهای بالای زندگی به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی پیشرفته دنیا شناخته شده است. خدمات درمانی استاندارد و سیستم آموزش و پرورش این کشور از دلایل انتخاب استرالیا به عنوان مکانی امن برای زندگی می باشد.

مقدمه مهاجرت به استرالیا

همچنین استرالیا برای مهاجرت کاری حدود 10 ویزا دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد. به طور کلی می‌توان گفت که مهاجرت به استرالیا راه‌ها و روش‌های گوناگونی دارد. همچنین هر یک از این راه‌ها دارای مراحل و پیش‌نیازهایی هستند که فرد متقاضی باید داشته باشد. به همین دلیل داوطلبان با اتفاق تلخ ریجکتی درخواست ویزا مواجه شده که علاوه بر زیان‌های مالی، وقت و انگیزه آن‌ها را هدر می‌دهد.

البته که تحصیل در استرالیا برای مهاجرین مزایای دیگری را نیز به همراه خواهد داشت. برای مثال افرادی که از دانشگاه‌های استرالیایی فارغ التحصیل می‌شوند، مدرک بین المللی معتبری به دست می‌آورند. همچنین در هنگام تحصیل از امکانات گوناگون و کمک هزینه‌های دولت استرالیا بهره‌مند خواهند شد.

  • البته گفتنی است که در بین ۳۶ دانشگاه اعلام شده از سوی استرالیا، دو دانشگاه بزرگ امیرکبیر و دانشگاه تهران نیز قرار دارند.
  • مهم‌ترین مسئله در این میان آن است که شخص متقاضی مهاجرت مناسب‌ترین شیوه را با توجه به بودجه و شرایط خود برگزیند.
  • در تمام این روش ها هزینه مهاجرت به استرالیا متفاوت است و به روش مورد نظر متقاضی بستگی دارد.
  • این برنامه‌ها برای جذب افراد ماهر در حوزه‌های تخصصی مختلف در نظر گرفته‌شده است و برخی از آن‌ها محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند.

اگر شما هم می‌خواهید که پس از مهاجرت با چنین مشکلات مالی نگران کننده‌ای مواجه نشوید، باید نسبت به هزینه‌های حدودی زندگی در استرالیا شناخت کافی داشته باشید. بسیاری از کسانی که قصد مجله خبری مهاجرت را دارند، نسبت به شرایط زندگی در این کشور شناخت زیادی ندارند. به همین دلیل پس از ورود به خاک استرالیا و مدت کوتاهی زندگی در استرالیا با مشکلاتی مواجه می‌شوند که شاید آن‌ها از ادامه این مسیر منصرف کنند.