چسب بتون خرید چسب بتون برای افزایش ملات و بتون و کاشی و سرامیک

چسب بتون خرید چسب بتون برای افزایش ملات و بتون و کاشی و سرامیک برای ترمیم ، پر کردن ، چسباندن و بازسازی سطوح بتنی می توانید از رزین اپوکسی استفاده کنید. خیر، چون چسب بتن باعث چسبندگی بیشتر سیمان یکی از اجزای طرح اختلاط می شود و برای های ترک های سطحی روی بتن کاربردی ندارد برای اطلاعات بیشتر به مشخصات فنی محصول مراجعه بفرمایید. برپایه لاتکس می باشد که مخصوص مخلوط های سیمانی طراحی شده است. می توان آن را به بتن یا ملات افزود و پایداری آن را در برابر نفوذ آب افزایش داده و مقاومت سایشی و دوام را بهبود بخشید. به همراه سیمان تشکیل لایه پیوند دهنده پایدار در برابرآب می دهد.

کاربرد و ویژگی های چسب بتن

پایه هر دو چسب پلیمر و مواد معدنی دیگر میباشد و معمولا به صورت مایع شیری رنگ یا سفید رنگ میباشد. چسب بتون قابلیت مخلوط سازی با سیمان ، ماسه و خاک سنگ را دارد و ملات بسیار محکمی از این ترکیب به وجود میاید که برای ترمیم فوق العاده میباشد. این محصولات بر پایه پلیمرهای بازسازی شده مانند مایع غلیظی هستند که برای تهیه ملات آب بند، ساخت ملات های چسبنده بر روی بتن و غیره استفاده می شوند. از این محصول به طور گسترده در استخر، سر ستون، فوندانسیون، ضد آب کردن چسب‌های کاشی خمیری و پودری، ملات‌های سیمانی، آب نما، چاله آسانسور، انواع سقف، موزاییک و… استفاده می‌شود. به طور کلی هر فضایی که در مجاور رطوبت شدید باشد و یا زیر تابش مستقیم خورشید قرار بگیرد، از این چسب استفاده می‌شود. لازم به ذکر است این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای مواد نفتی، قیر و گونی، ایزوگام و پوشش‌های قدیمی است.

در کنار تمامی مزایای چسب بتن باید بدانید که این تجهیزات صعنتی که در شیمی ساختمان کاربرد داشته، معایبی را هم با خود به همراه دارند. از مهمترین این معایب می توان به ناکارآمد بودن این چسب ها به تنهایی به عنوان عنصر آب بندی استخر، اشاره کرد. بدین منظور چسب بتن همیشه برای آب بندی به یک ماده و تجهیزات دیگر احتیاج دارد. چسب بتن ويژه Sure Add SL412 از بهترین چسب های بازار بوده که توسط شرکت شورلول ایرانیان تولید می شود. این فرآورده مایعی است بر پایه رزین های آکریلیک که برای آب بندی استخر بسیار مناسب است.

  • از این چسب بتن به عنوان چسب بتن برای استخر هم استفاده می کنند.
  • چسب بتن در تهیه ملات و آب بندی منابع آب، افزایش آب بندی استخرهای شنا، آب بندی طرح های فاضلاب، آب بندی سطوح بتنی دیوار و کف کارخانجات مختلف و انبارها و پارکینگ ها و زیرسازی جهت کف پوش و… کاربرد دارد.
  • MTOTILE3000 برپایه پلیمرهای مصنوعی، پودرهای میکرونیزه معدنی و ترکیبات شیمیایی آب بند کننده فرموله شده است که چسبندگی بسیار خوبی به انواع مصالح دارد و پس از خشک شدن و گیرش به هیچ وجه در آب حل نخواهد شد.
  • با استفاده ازچسب بتن آب بند شیمی ساختمان SA12 ماسه نرم یا ماسه بادی یا پودر سیلیس با نسبت 4 به 1 با سیمان پرتلند مخلوط می گردد و به جای آب از محلول چسب بتن و آب که قبلا گفته شد استفاده می شود.
  • در صورت ریزدانه بودن طرح اختلاط، مقدار چسب بتن کمتر و در صورت درشت دانه بودن طرح اختلاط، مقدار چسب بتن بیشتری استفاده کنید.
  • لازم به ذکر است به منظور استعلام قیمت چسب بتن، خرید و فروش این محصول بهتر است با کارشناسان آهن 118 در ارتباط باشید و اطلاعات کافی را دریافت کنید.

چسب بتون یکی از مهمترین افزودنی های صنعت مصالح ساختمانی میباشد و نقش بزرگی در ترمیم بتن ، آب بندی و ترمیم سیمان و بتن اینجا دارد. همچنین این چسب برای افزایش مقاومت بتن و پوشاندن ترک های بتن مناسب است. چسب بتن آب بندی sa12 شیمی ساختمان بهترین چسب برای آب بندی استخر و ایجاد گیرایی بین بتن قدیم و جدید می‌باشد. چسب بتن SA6 نوعی دیگر از چسب ها بتون شیمی ساختمان میباشد که برای مصارف آب بندی و ساخت ملات چسبنده از آن استفاده میشود.

جستجوی محصولات

نحوه استفاده از چسب بتن sa12 جهت ساخت ملات تعمیراتی به فرمول ( یک پیمانه sa12 + یک یا دو پیمانه آب ) به عنوان آب ملات خشک ( ماسه 15 کیلوگرم + سیمان 5 کیلوگرم + الیاف 10 گرم ) اضافه گردد . چسب بتن SA12 برای آب بندی استخر معمولا برای آستر و رویه و در پاره‌ای در داخل بتن استفاده میگردد که پیشنهاد می‌شود در حین بتن ریزی از ژل آب بند استفاده کرده و آستر و رویه نهایی را با SA12 کار نمود. همچنین، از این چسب برای افزایش خاصیت چسبندگی بتن و چسب پودری کاشی و سرامیک، به عنوان زیر کار جهت نصب کاشی با استفاده از چسب خمیری و اجرای بتن جدید بر روی بتن قدیمی نیز استفاده می گردد. پلیمرهای موجود در این محصول در هنگام استفاده با انجام واکنش شیمیایی، باعث افزایش چسبندگی و افزایش مقاومت های شیمیایی و مکانیکی می گردد. محصولات مشابه مانند شیمی ساختمان زرین و شیمی ساختمان نوین و … صرفا جهت سواستفاده از نام تجاری شیمی ساختمان نامگذاری شده اند و هیچگونه ارتباطی با کارخانه اصلی ندارد.