کتاب های کمک درسی جامع کنکور انسانی ۱۴۰۲ با تخفیف های بوک | ketabko

کتاب های کمک درسی جامع کنکور انسانی ۱۴۰۲ با تخفیف های بوک | ketabko

وجود نکات کلیدی در این منبع باعث می‌شود تا داوطلبان کنکور سراسری بتوانند به آسانی نکات مهم را یاد بگیرند. کتاب اقتصاد جامع مشاوران دارای 950 تست متنوع است که بعضی از آنها تالیفی و برخی دیگر به شکل کنکور سراسری هستند. سوالات 4 گزینه‌ای به صورت میکروطبقه بندی شده در کتاب قرار گرفته‌اند. وجود پاسخنامه تشریحی به عنوان یک بخش کلیدی برای کتاب شناخته می‌شود، چرا که به صورت کامل به بررسی سوالات تستی می‌پردازد. هدف از تالیف این کتاب، افزایش آمادگی داوطلبان کنکور سراسری رشته انسانی برای درس اقتصاد جامع است. با نگاه کلی به کتاب می‌توان گفت که این منبع از بخش‌های درس‌نامه، سوالات تستی و پاسخنامه تشکیل شده است.

فهرست حذفیات کنکور انسانی 1402

کتاب هایی که در بالا معرفی شدند بر اساس اولویت بوده و اگر یکی از کتاب های کمک آموزشی در هر درس را دارید نیاز به تهیه منابع دیگر نیست. در ویدئو بهترین منابع کنکور انسانی، بهترین کتاب های تست فلسفه و منطق رو بر اساس سه تا سطح معرفی کردیم. پیشنهاد دورخیز، کتاب روانشناسی خیلی سبز و کتاب روانشناسی انتشارات مشاوران است. هر دو دارای تست های تحلیلی هستند و پاسخ نامه خوبی هم دارند و بهترین منبع روانشناسی کنکور هستند و جزو بهترین منابع کنکور انسانی در این درس هستند. برای کسانی که دنبال سوالات سخت و چالشی در این درس هستند، کتاب فلسفه و منطق خیلی سبز بهترین منبع فلسفه و منطق کنکور است.

سایر محصولات مشابه

با سلام، شما می بایست برای ورود به دانشگاه فرهنگیان کنکور سراسری (رشته های نظری) شرکت کنید. دروس عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی، عربی، فرهنگ و معارف اسلامی و زبان انگلیسی. یکی از کتاب های مناسب برای کنکور انسانی دین و زندگی انسانی خیلی سبز است این کتاب توسط حامد دورانی, خرید کتاب کمک درسی کنکور انسانی زهرا سمیعی عارف تالیف شده . رشته علوم انسانی در دانشگاه دارای زیر مجموعه های زیادی می باشد. در واقع یک داوطلب پس از قبولی در کنکور، می تواند در دانشگاه رشته های مختلف زیادی را انتخاب و از تحصیل در آن ها بهره مند شود. کسی که برای کنکور میخونه قطعا توانایی این رو داره که از پس سوالات امتحان نهایی هم بر بیاد.

منابع کنکور انسانی 1401

در ابتدای هر فصل، درس‌نامه به شکل کامل مطالب کتاب را به زبان ساده آموزش می‌دهد. سپس بعد از آن سوالات تستی قرار گرفته و در انتهای کتاب پاسخنامه تشریحی آورده شده است. جامعه شناسی جامع مشاوران از دو بخش اصلی تشکیل شده است که شامل درس‌نامه و سوالات تستی تالیفی و کنکور سراسری است.

  • مدابوک بزرگترین مرجع خرید کتاب درسی و کمک درسی و کنکوری است که با کمک آن می توانید کلیه کتاب های انتشارات گاج، خیلی سبز، مهروماه، نشر الگو، مبتکران و …
  • اما با توجه به اینکه بیشتر دانش آموزان نگاه درست و واضحی به فرایند آموزشی و نحوه شرکت در آزمون سراسری ندارند، استرس و دغدغه های زیادی به سراغ آن ها می‌آید.
  • با سلام , خیر شما با مدرک دیپلم خود می توانید در یک گروه آزمایشی اصلی (تجربی , ریاضی و انسانی ) و یک گروه آزمایشی شناور (هنر و زبان ) ثبت نام انجام دهید .
  • بنابراین شما باید کتابی را متناسب با سطحی که در هر درس دارید تهیه کنید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از آن بگیرید.
  • بنابراین بسیار مهم است که در صورت انتخاب این رشته، در آن موفق شویم و به خوبی تلاش خود را برای کسب حداکثر بازدهی در آن، انجام دهیم.

این کتاب هم دو جلدی است که در جلد اول تست و پاسخ است و جلد دوم آن درسنامه های این کتاب است. کتاب‌های موضوعی کنکور انسانی را می‌توان جزء بهترین کتاب کنکور انسانی برای یادگیری دانست. قیمت کتاب‌های کنکور انسانی بسته به نوع، حجم، کیفیت کاغذ، نوع جلد و… متنوع است.