0 تا 100 مهاجرت به ترکیه ️آسانترین و ارزانترین روش مهاجرت به کشور ترکیه-کمک مهاجرت

از این رو این کشور کوشیده تا با ارائه مسیرهای متعدد امکان زندگی و اقامت را برای علاقه مندان فراهم سازد. بهتر است مهاجرت به ترکیه را با شناخت کامل از روش های مهاجرت به این کشور و برگزیدن راه و روش مناسب شروع کنید. سپس لازم است بر اساس روش مورد نظر برای مهاجرت، شرایط و مدارک لازم را تهیه و آماده نمایید. دانشجویان ایرانی برای تحصیل در مقطع دکتری در یکی از دانشگاه های ترکیه، باید ابتد موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه شوند که برای دریافت پذیرش باید مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کرده باشند. دانشجو باید در یک آزمون مهارت شرکت کند تا مهارت های او مورد ارزیابی قرار بگیرد و پروپوزال دانشجو نیز در این مرحله ارزیابی می شود.

برای درخواست اقامت در ترکیه تنها خود متقاضی و یا نماینده قانونی وی می تواند اقدام نماید، که به صورت آنلاین به افراد یا نماینده آن ها ارائه می گردد. حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در ترکیه، یک تا دو میلیون لیر خواهد بود. افراد با این مقدار سرمایه می توانند اقدام با ثبت یک شرکت نموده و مشغول به کار شوند. همچنین می توانند ملکی در این کشور خریداری نمایند که البته سرمایه کم تری نیاز خواهد داشت. توجه داشته باشید که قبل از هر گونه سرمایه گذاری در این کشور، خوب جوانب آن را بررسی کرده و تحقیقات لازم را انجام دهید، تا خدای نکرده ورشکست نشوید. از دیگر روش های مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت، کار در این کشور می باشد.

متقاضیان همچنین می­توانند از طریق خرید ملک و خرید سهام نیز جهت اخذ اقامت این کشوراقدام کنند. تحصیل در ترکیه می­تواند نقطه پرتابی برای متقاضیان باشد؛ چرا که ترکیه دانشگاه­های معتبری را دارا است. مدرک دریافتی از دانشگاه­های ترکیه، در سراسر جهان اعتبار بالایی دارند. همچنین مدارک ارائه شده توسط مدارس و دانشگاه های ترکیه معتبر و بین المللی است.

  • همچنین شما عزیزان می توانید مقاله مشاوره مهاجرت به ترکیه را به کمک لینک موجود مطالعه نمایید.
  • با توجه به بالا بودن هزینه سوخت در ترکیه،‌ استفاده از وسایل نقلیه شخصی هزینه زیادی به دنبال دارد در حالیکه با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می توان هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد.
  • با توجه به روش مهاجرتی مورد نظرتان، هزینه مهاجرت به ترکیه متفاوت خواهد بود.
  • برای مهاجرت به ترکیه روش‌های مختلفی وجود دارد که رایج‌ترین آنها عبارتند از مهاجرت از طریق خرید ملک، مهاجرت از طریق کار و مهاجرت تحصیلی.

می‌توانید هزینه‌های اجازه اقامت را به‌صورت آنلاین در اداره مالیات یا در صندوق‌دار اداره مهاجرت (در صورت وجود) پرداخت کنید. سپس پس از تایید درخواست اجازه اقامت در نتیجه ارزیابی انجام شده توسط کمیسیون، کارت اجازه اقامت به آدرس اقامت شخص ارسال می شود. آیا متقاضی تحصیل دندانپزشکی در ترکیه هستید؟ اگر می‌خواهید رشته دندان‌پزشکی را در مقاطع عالی چون کارشناسی ارشد و دکترا بخوانید…

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مدت زمان تحصیل در این مقاطع با توجه به رشته تحصیلی دانشجو متفاوت است. شما می توانید منبع درآمد خود را بر حسب دارایی هایی مانند درآمد املاک، اجاره، حقوق، مجله خبری مهاجرت سود کسب و کار، میراث، پس انداز بیان کنید. اگر قرار است تعهدی برای حمایت مالی ارائه شود، باید این موضوع ذکر شود و تعهد باید به اسناد درخواست پیوست شود.

مهاجرت به ترکیه از طریق اجاره ملک

مهاجرت به کشور ترکیه دارای روش‌ها و ویزاهای بسیاری می‌باشد که در ادامه مطلب به آن می‌پردازیم. دولت این کشور ویزاهای مختلفی را برای افراد علاقه‌مند ایجاد کرده است تا داوطلبان بتوانند با توجه به مشخصات‌شان یکی از این ویزاها را انتخاب کنند. این ویزاها شامل ویزای دانشجویی، ویزای کار و سایر ویزاها می‌باشد که در ادامه بیشتر راجع به آن‌ها صحبت خواهد شد. بسته به رشته تحصیلی افراد، شرایط برای یافتن شغل کمی متفاوت خواهد بود. شرایط کاری برای افرادی که مدرک پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و یا مامایی دارند بهتر از مدرک داروسازی می باشد. متقاضیان برای کار در ترکیه به عنوان پزشک و یا دندانپزشک باید ابتدا مدرک خود را معادل سازی نمایند.

یکی دیگر از روش های مهاجرت به ترکیه ازدواج با یک فرد ترک یا فردی است که در ترکیه اقامت دائم را دارد. در صورت قبول کردن ازدواج شما از طرف دولت ترکیه، شما به مدت 3 تا 5 سال در کشور ترکیه اقامت داشته تا کشور ترکیه اقامت دائم این کشور را به شما بدهند. افرادی که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند می‌توانند از روش های مختلفی برای دریافت ویزا و اقامت اقدام کنند. برای اینکه اطلاعات بیشتری را در مورد روش های مهاجرت به ترکیه داشته باشید تا انتها ما را همراهی کنید. شما می‌توانید از طریق اجاره‌نامه و ثبت رسمی آن، به مدت شش ماه اقامت ترکیه دریافت کنید.

هزينه مهاجرت به تركيه : جدول هزینه بیمه درمانی خصوصی

البته شایان ذکر است در اولین مرحله شخص متقاضی باید مراحل جستجوی شغل و مصاحبه را با موفقیت گذرانده و با یک کارفرمای ترک به توافق رسیده باشد. همزمان با دریافت مجوز کاری شخص، مدارک از سوی کارفرما نیز باید به اداره کار تحویل گردد. در این حالت ابتدا به فرد اقامت یک ساله اعطا می گردد که در صورت تمدید قرارداد کاری توسط کارفرما، مدت اقامت نیز تمدید می گردد. در چند سال اخیر مهاجرت به ترکیه از طریق کار و تحصیل، با اقبال فزاینده مهاجرین همراه بوده است. این در حالی است که عده دیگری مهاجرت به ترکیه از طریق برخی مهارت‌ها مثل آرایشگری و یا حتی به‌صورت قاچاق و پناهندگی را تجربه کردند اند.

این شهر که در شمال کشور ترکیه واقع شده است میزبان مهاجران زیادی مانند اعراب می‌باشد. این شهر به عنوان یکی از بهترین شهرها برای سرمایه‌گذاری در املاک شناخته می‌شود. با سلام، اولین قدم شما برای مهاجرت به ترکیه از این روش، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر هست.