6 مشکل رایج در خشک کن لباس که نیاز به تماس با تعمیرکار دارد داره چاره | سناپویان

همه این عوامل ممکن است در نهایت منجر به خراب شدن و تعمیر خشک کن لباسشویی شوند. گاهی لباس های پرز دار باعث مسدود و بسته شدن راه پمپ خروجی آب می شوند و با خارج نشدن آب از دستگاه، لباس ها خیس باقی می مانند. لازم است این پمپ را چک کنید و اگر پرزی در آن وجود دارد، آن را کاملا تمیز کنید. گاهی نیز افتادن شیلنگ در پشت دستگاه باعث می شود که خشک کن ماشین لباسشویی ال جی از کار بیافتد.

6 مشکل رایج در خشک کن لباس که نیاز به تماس با تعمیرکار دارد داره چاره | سناپویان

بیشتر اوقات برای عیب یابی خشک نشدن لباس‌‌ها در لباسشویی باید به دنبال دلیل خالی نشدن آب از لباسشویی باشید. به هر حال طبیعیه که اگر آب به درستی از لباسشویی تخلیه نشه، پایان کار لباس‌ها داخل آب هستن. اما اینکه چرا آب از لباسشویی خالی نمیشه خارج از این بحث بوده اما در یک مقاله‌ی جدا به طور مفصل در این باره صحبت کردیم. یکی از مهمترین نکاتی که برای کارکرد درست خشک کن در ماشین لباسشویی باید رعایت کنید، این است که برنامه و تنظیمات آن را درست انتخاب کنید . بدین منظور باید دور خشک کن را مطابق با جنس پارچه ، میزان کثیفی و آلودگی لباس انتخاب کنید.

عدم تولید گرما در خشک کن لباس

اما قبل از هر چیز، باید با مواردی درباره تشخیص مشکلات خشک کن ماشین لباسشویی آشنا باشید. چون آشنایی با دلایل کار نکردن خشک کن لباسشویی، باعث می شود بدانید با چه نوع مشکلی مواجه هستید. تعمیر خشک کن لباسشویی ال جی از خدمات واحد تعمیرات لوازم خانگی ال جی در نمایندگی ال جی است.

انتخاب برنامه نامناسب ماشین لباسشویی

در صورتی که دلیل مشکلات ایجاد شده برای حوله خشک کن را بدانید، خیلی راحت می‌توانید آن را تعمیر کنید و نیازی نیست که حتما آن را تعویض کنید. در صورتی که شما هم به تعمیر حوله خشک کن نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا مشکلات احتمالی حوله خشک کن و روش تعمیر آن‌ها را با هم بررسی کنیم. علت کار نکردن خشک کن لباسشویی اتوماتیک میتواند به پمپ تخلیه آب نیز مربوط باشد. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر خشک کن لباسشویی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، خشک کن لباسشویی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

فراموش نکنید که عیب یابی از ماشین لباسشویی یک کار کاملاً تخصصی است که نیاز به تخصص و مهارت دارد بنابراین ضروری است که برای برطرف شدن آن از تکنسین یا تعمیرکاران ماهر و متخصص کمک بگیرید. ممکنه خشک نشدن لباس‌های شما در لباسشویی به دلیل ساده‌ای باشه که تنها با راهنمایی‌های تئوریک این مطلب، عیب یابی و رفع بشه. سامان سرویس با بیش از 30 سال سابقه درتعمیر لوازم خانگی و بکارگیری تکنسین های حرفه ای که مهارت زیادی در زمینه ی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد دارند با صرف زمان بسیار کمی قادر به تعمیر این دستگاه ها می باشند. با خرابی خشک کن لباسشویی ال جی، لباسشویی لباس هایی خیسِ خیس و بدون کمترین آبگیری تحویل می دهد. اگر ماشین لباسشویی زیاد و به مدت طولانی کار کند، ممکن است موتور آن داغ شده و مشکلاتی را ایجاد کند که یکی از آنها کار نکردن خشک کن است. پس پیش از تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ، حتما موتور را بررسی کرده و مطمئن شوید که درست کار می کند.

  • شرکت رای سرویس نمایندگی مجاز تعمير خشک کن فریجیدر frigidaire و همچنین دیگر برند های موجود در بازار در زمینه تعمیرات می باشد.
  • ابتدا باید از روشن بودن پکیج یا همان سیستم گرمایش مرکزی و کار کردن آن مطمئن شوید.
  • در ادامه به معرفی برخی از مشکلات رایج خشک کن لباس و نکاتی که متخصصین باید آن ها را بدانند، می پردازیم.
  • برای تعمیر حوله خشک کن در این شرایط از ماده‌ای به نام رسوب‌گیر استفاده می‌شود.
  • وجود تسمه در دستگاه، دکمه های لباس که گهگاه به داخل ماشین لباسشویی، شستشوی عروسک و اسباب بازی و پتوهای پارچه ای آسیب می رساند.