7 کشور ساده برای مهاجرت در سال 2023-کمک مهاجرت

اگر بخواهید این مدرک را در کشور خارجی بگیرید باید 6 ماه دوره بگذرانید و بین 8 تا 18 هزار یورو پرداخت کنید. توجه داشته باشید که شاید میزان فاندی که دانشگاه برای شما پرداخت می کند به طور کامل هزینه زندگی شما را تامین نکند و ناچار باشید در کنار تحصیل کار هم بکنید؛ که این خود یک چالش دیگر است. مسئله مهاجرت نیروی کار متخصص و شهروندان تحصیل‌کرده از ایران موضوع تازه‌ای نیست اما در دوره‌هایی با افزایش تنش‌های سیاسی، مانند جنبش اعتراضی به نتایج اعلام شده انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، موج مهاجرت گسترش یافته است. امیدواریم مطالب مفیدی را در زمینه مهاجرت تحصیلی به شما ارائه کرده باشیم. این مطلب توسط رویزا نوشته شده است و امیدوار هستیم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

مهاجرت از ایران چگونه ممکن است؟ همه چیز درباره مهاجرت از ایران

البته باید بگوییم که تحصیل در استرالیا هزینه های بسیار بالایی دارد. برای دانشجویان بین المللی این کشور چهارمین کشور مقصد تحصیلی گران در کنار آمریکا، انگلیس و سنگاپور می باشد. اما وارد شدن به بازار کار و دریافت اقامت بعد از تحصیل و بهره‌مندی از حقوق و دستمزد بالا از مزایای مهاجرت تحصیلی به این کشور می باشد. بعد از اینکه برای دریافت پذیرش از طرف یک یا چند دانشگاه یا موسسه آموزشی اقدام کردید، منتظر نامه های موافقت و یا رد درخواست موسسات باشید. سپس از میان موسسات آموزشی که قبول شده اید با توجه به ارجحیت بیشتر اقدام کنید.

آلمان

ویزای اجازه کار کانادا برای کارگران موقت، فارغ التحصیلان خارجی از دانشگاه های کانادا، بازرگانان و سایر افرادی که نیاز به کار در کانادا دارند، ایده آل است. ویزای دانشجویی اقامت طولانی مدت برای دانشجویانی است که می خواهند برای مدت بیش از 6 ماه در فرانسه بمانند و تحصیل کنند. به طور کلی این ویزا برای یک دوره سه ساله برای مقطع کارشناسی، دو سال برای یک مقطع کارشناسی ارشد و چهار سال برای مقطع دکترا اعطا می شود. تحصیل در آلمان یکی از محبوب ترین انواع روش مجله خبری مهاجرت به اروپا در بین جوانان است. ممکن است در برخی موارد کسب مهارت های زبانی برای دریافت ویزای همراه الزامی باشد و اما در اکثر موارد نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.

کشورهایی هستند که برای آنها آیلتس ۵.۵ مورد قبول است، در حالی که بعضی از کشورها با این نمره پذیرش مشروط دارند. بیشتر کشورهای محبوب به لحاظ مهاجرت و شغل مثل کانادا، استرالیا، آلمان، آمریکا و … سیاست‌های سختی جهت صدور ویزای کاری به خصوص برای کشورهای در حال توسعه مثل ایران دارند. این قضیه در کشورهایی که حتی روابط سیاسی خوبی با ایران ندارند نیز صدق می‌ کند.

  • اما اگر همسر قصد تحصیل داشته باشد، باید برای دریافت ویزای دانشجویی جداگانه اقدام کند.
  • پایتخت این کشور واشنگتن دی سی است و بزرگترین شهر آن نیویورک می‌باشد.
  • این کشور در سال 2021 با پذیرش 411 هزار مهاجر، رکورد پذیرش مهاجر را در تاریخ این کشور شکست که قبل از سال مذکور، آخرین رکورد مربوط به دوره جنگ جهانی اول و به تعداد 400 هزار نفر بوده است.
  • کشورهایی مانند کانادا و استرالیا که افرادی را بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کار و سطح زبان ارزیابی کرده و به آنها اقامت می دهند.
  • ما در کنار شما خواهیم بود تا با شرایط زندگی و تحصیل در کشورهای مختلف آشنا شوید.

البته این مورد برای بیشتر کشورهای پیشرفته در زمینه نظام آموزشی و تحصیل است. لازم به ذکر است که بعضی از کشورها هم محدودیتی در این زمینه ندارند. باید بگوییم که آخرین فرصت برای ثبت نام دوره کارشناسی حدوداً ۲۳ سال، برای کارشناسی ارشد به طور معمول ۲۷ تا ۳۰ سال و آخرین فرصت برای شروع دکترا به طور معمول نهایت ۳۵ تا ۳۷ سال می باشد. جهت تحصیل در کالج های خارج از کشور و مقاطع دانشگاهی برای مقطع کارشناسی، باید مدرک دیپلم کامل ۱۲ ساله همراه با ریز نمرات ارائه شود. در مقاطع بالاتر ارائه مدرک دانشگاهی مقطع ماقبل با ریز نمرات از موسسه آموزشی معتبر یا یک دانشگاه لازم و ضروری است.

شرایط سیاسی کانادا و انتخاب آقای تردو تاثیری بر مهاجرت ایرانیان گذاشته است؟

افراد باید قبل از این تاریخ وارد آمریکا شده باشند و از زمان ورود، این کشور را ترک نکرده باشند. بسیاری از مهاجران با استفاده از گرین کارت‌های مبتنی بر اشتغال در آمریکا ساکن می‌شوند. مهاجرت ممکن است پیچیده به نظر برسد اما رویال اپلای همراه شماست تا به کمک مشاورین مجرب و وکلای رسمی اداره مهاجرت آمریکا این پروسه را برای شما آسان سازد. با ارسال رزومه خود می‌توانید با مشاورین مجموعه ما در ارتباط بوده و راهنمایی‌های لازم را برای مهاجرت به آمریکا دریافت کنید.