Home مهاجرت به کانادا مشاوره اخذ ویزا و اقامت کانادا ٬ امارات و استرالیا-کمک مهاجرت

اگر فرزند زیر ۱۸ سال شما، از مدرسه‌ای در کانادا پذیرش دارد، برای گذراندن مراحل ثبت‌نام نیاز به همراهی قیم قانونی خود دارد. از این‌رو، دولت امکان اعطا ویزای گاردین کانادا را برای والدین این کودکان فراهم می‌کند. شرکت ایران کانادا می‌تواند شما را در‌خصوص شرایط دریافت ویزای گاردین راهنمایی کند. ویزای توریستی کانادا به دو صورت ویزای تک ورود و ویزای مولتیپل است که هر کدام شرایط خاص خود را دارند.

  • با سلام.من لیسانس حقوق دارم.و دارای مدرک طراحی و نقاشی هم هستم.میخواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید در رابطه با گرفتن ویزا و مهاجرت به کانادا….
  • می‌توانند به دفتر کمیسیون عالی پناهندگان مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.
  • می‌توانید به‌راحتی با آن‌ها در تماس باشید، از روند پیگیری پرونده مطلع شوید، به‌صورت حضوری آن‌ها را ملاقات کرده و احساس راحتی و اطمینان بیشتری در روند پُراسترس و پر چالش مهاجرت داشته باشید.
  • همچنین باید منابع مالی در دسترس تان را به خوبی ارائه دهید تا افیسر مطمئن شود که از پس مخارج خود برمی آیید.

سابقه کار در مشاغلی باشد که در سیستم طبقه بندی مشاغل کانادا جزو ناک شغلی با TEER 0, 1, 2, 3 قرار بگیرد. طی حضورتان در کانادا، فرزندتان می‌تواند برای ویزای اسپانسرشیپ والدین درخواست دهد و حضورتان در این کشور را دائمی کند. جالب است بدانید بیش از 92 درصد از افرادی که توسط موسسه مهاجرتی پارسی کانادا به این کشور مهاجرت کرده‌اند، با فرم ارزیابی شروع کرده‌اند. متقاضیان درخواست شهروندی کانادا در صورت داشتن شرایط فوق و ارائه یک سری مدارک و طی کردن مراحل می‌توانند برای شهروندی کانادا درخواست بدهند. در ادامه روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را معرفی می‌کنی. صادر می‌شود که با توجه به شرایطتان می‌توانید با استفاده از آن‌ها به کانادا مهاجرت کنید.

دانشگاه‌ها و سیستم آموزشی کانادا

سلام علیکم بنده راننده پای یکم هستم.مسلط به چند زبان.و کلی مدارک.سابقه کار بین الملل. این سه روش عبارتند از روشهای مهاجرتی اقتصادی، پیوستن به یکی از اعضای خانواده و پناهندگی از سه روش اصلی هستند که افراد می توانند برای مهاجرت باتوجه به شرایط خود در نظر بگیرند. روش های مهاجرت کانادا بسیار متنوع است اما سه گروه اصلی وجود دارد که افراد برای مهاجرت می توانند از آن طریق اقدام کنند.

اولا اینکه کالج یا دانشگاه از جدی بودن تصمیم شما اطمینان حاصل کرده، نامه اصلی پذیرش را برای شما صادر کند. اقامت اسپانیا کشور اسپانیا کشوری بسیار زیبا با تاریخی کهن و قدیمی در دل اروپا است… در حقیقت هر دو طرف این ازدواج باید مدارکی کامل را داشته باشند تا ویزا شوند. © کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه مهاجرتی باراد میباشد. سلام نمیشه گفت کلا استان کبک ارزانتر هست اما خب برخی شهرهای استان کبک نسبت به شهرهای مهم استان های دیگه ارزانتر هستن. در ادامه این مقاله جزییات هر دوی این روش ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا چیست؟

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های نامزدی استانی یا به اختصار همان برنامه‌های استانی و با عنوان اختصاری انگلیسی PNP که مخفف Provincial Nominee Program بوده، از دیگر روش‌های مهاجرت به کانادا می‌باشد. همانطور که از اسم آن می‌توان حدس زد، این برنامه‌ها مربوط به هر استان و همچنین پایلوت آتلانتیک یا همان برنامه مربوط به حوزه آتلانتیک (که شامل 4 استان نوا اسکوشیا، نیوفاندلند و لابرادور، جزیره پرنس ادوارد و نیوبرانزویک می‌گردد) در کانادا می‌باشد. در واقع اداره مهاجرت کانادا به استان‌های مختلف کانادا اجازه داده تا بر حسب نیازمندی خود در زمینه نیروی کار، سرمایه مورد نیاز، ساخت و ساز شهری، شرایط محیط زیستی، منابع طبیعی یا ساختار جمعیتی خود و… کانادا به عنوان بهترین کشور جهان برای مهاجرت شناخته می‌شود و سالانه هزاران نفر برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند. از آنجایی که این کشور یکی از مهم‌ترین مقصدهای مهاجرت در میان ایرانیان است، آشنایی با روش‌های مهاجرتی و اخذ اقامت آن از بیش از پیش احساس می‌شود. در این مقاله کوشیده‌ایم تا به پرسش‌های شما در زمینه مهاجرت به کانادا پاسخ داده و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم.

خدمات موسسه مهاجرتی پارسی کانادا برای مهاجرت شامل خدمات قبل از اخذ و ویزا و خدمات بعد از اخذ ویزا. برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه می‌توانید به صفحه برنامه استانی بریتیش کلمبیا مراجعه کنید. مهم‌ترین تفاوت بین اسکیل ترید و اسکیل ورکر این است که اسکیل ترید وابسته به مشاغل فنی حرفه‌ای مثل نجاری، جوشکاری، برق خودرو، مشاغل تعمیراتی و…است.

یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت کانادا، مجله خبری مهاجرت از طریق خرید ملک در این کشور است که برای افراد خارجی نیز امکان‌پذیر شده است. اما نمی‌توانند به واسطه خرید ملک اقامت کانادا را دریافت کنند، زیرا دولت این کشور برای سرمایه‌گذاری‌های منفعل مانند خرید ملک اقامت نمی‌دهد و افراد برای اخذ اقامت این کشور باید از روش‌های دیگر استفاده کنند. مهاجرت به کشور کانادا در سال های اخیر شتاب روز افزونی به خود گرفته است . مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت سرمایه گذاری ومهاجرت از طریق کارپر طرفدار ترین شیوه های مهاجرتی به کشور کانادا و اخد اقامت کانادا در این سال های اخیر میباشند . به عنوان مثال همانطور که در این مقاله نیز گفتیم، چنانچه شما بخواهید از طریق ثبت شرکت به کانادا مهاجرت کنید، اگر شرکت شما نتواند در کانادا کارآفرینی کند منجر به دریافت اقامت نخواهد شد. لذا شرکتی که در کانادا ثبت می کنید حتماً باید موجب کارآفرینی در این کشور شود.

به طور کلی شش فاکتور در مورد شما مورد ارزیابی قرار می گیرد یکی از این فاکتورهای امتیاز بندی سن شما است و همچینن سابقه کار و میزان تحصیلات بررسی می شود. علاوه بر آن داشتن پیشنهاد شغلی مناسب، تسلط در زبان های فرانسوی و انگلیسی و میزان انطباق پذیری هم مهم است. بسته به این که هدف تان از مهاجرت به کانادا چیست و البته با توجه به شرایطی که دارید، مشخص می شود که کدام روش برایتان مناسب تر است. برای افراد مختلف با شرایط گوناگون، راه های زیادی وجود دارد که می توانند اقامت این کشور را بگیرند. اگر هدف شما مهاجرت به کانادا یا کبک با TEFAQ است، باید در آزمون TEF کانادا شرکت کنید تا پس از موفقیت در آزمون موفق به دریافت ویزا شوید. با این آزمون می توانید در هر نقطه از کانادا مهاجرت کرده و کار کنید.