Home مهاجرت به کانادا مشاوره اخذ ویزا و اقامت کانادا ٬ امارات و استرالیا-کمک مهاجرت

پیش از هر چیز باید بدانید که از این طریق باید دارای سابقهٔ کار در استان‌های چهارگانه یا دارای دیپلم دبیرستان‌های کانادا یا مدرکی معادل آن باشید. در این طرح چنانچه مایل به زندگی در این استان‌ها هستید و از کارفرمایان فعال در این استان‌ها پیشنهاد شغلی دارید، می‌توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. متقاضیان واجد شرایط پس از ثبت‌نام الکترونیکی، وارد دسته‌ای می‌شوند که به آن به‌اصطلاح استخر می‌گویند. در این مرحله افراد برحسب امتیازی که کسب‌ می‌کنند، رده‌بندی می‌شوند. از میان نامزدهای دریافت اقامت دائم، دولت کانادا افراد را برحسب امتیاز و رتبه‌ انتخاب می‌کند.

  • بیشتر این استان‌ها از طریق استخر اکسپرس انتری خود مستقیما متقاضیان خود را دعوت به اقدام برای برنامه می‌کنند و برای بعضی دیگر از استان‌ها لازم است که از طریق ارسال اظهارنامه علاقه‌مندی وارد استخر قرعه کشی متقاضیان شوید.
  • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری غیرفعال برای ایرانیان، در استان کبک امکان‌پذیر است.
  • مرکز این استان، وینی پگ به عنوان پایتخت فرهنگی و کشاورزی کانادا شناخته شده و علیرغم زمستان‌های سرد و خشکش، محبوبیت زیادی در بین مهاجران حوزه کشاورزی و صنایع غذایی دارد.
  • به نسبت کشورهای دیگر، کانادایی‌ها با جنایت‌های خشونت آمیز کم و دزدی‌های نادری روبرو می‌شوند.
  • ساسکاچوان جزء مناطق خوش آب‌وهوای کانادا است و دارای خاک حاصل‌خیز است و مشاغلی که مرتبط با طبیعت مانند کشاورزی و دام‌پروری هستند از اهمیت زیادی در این استان برخوردارند.

طیف وسیعی از برنامه‌های مختلف در کانادا وجود دارد که دانشجویان بین المللی می‌توانند پس از تحصیل برای مهاجرت دائمی پس از آن درخواست دهند. در برخی موارد، این برنامه‌ها می‌تواند بدون کسب پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی باشد. این کشور با برخورداری از بیمه خدمات درمانی رایگان حتی برای مهاجران پس از اخذ اقامت دائم، آزادی‌های فردی و اجتماعی، ثبات سیاسی و امنیت اجتماعی، رفاه اجتماعی، حقوق برابر و کیفیت سیستم آموزشی در بالاترین فهرست مقاصد مهاجران قرار دارد.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی کار ماهر فدرال (FSWP)

تنها شرط دیگر در این راستا این بوده که می‌بایست از تزریق دوز دوم هر یک از واکسن‌های فوق حداقل 14 روز گذشته باشد. بنابراین توصیه می‌گردد که پیرامون این مباحث در نزدیکی زمان سفر به کانادا از آخرین تغییرات و قوانین جدید مطلع شوید. علاوه‌بر این، شهروندان کانادا یا دارندگان اقامت دائم می‌ توانند با سوپر ویزای کانادا امکان اقامت والدین و پدربزرگ یا مادربزرگ خود را نیز فراهم کنند.

شرایط اخذ ویزای استارت آپ کانادا

متقاضی باید افسر مهاجرتی را متقاعد کند که با ورود به کشور کانادا توانایی اجرای طرح خود اشتغالی به طور مستقل و با کسب درآمد را دارد و این فعالیت خود اشتغالی می تواند هزینه های زندگی وی در کانادا را تامین کند. می توان گفت که متقاضیان پس از ورود به کانادا و اخذ ویزای خود اشتغالی باید همان فعالیت های خود اشتغالی خود را ادامه دهند و از طریق این فعالیت ها درآمد کافی کسب کنند. آزمون MCAT یک آزمون کامل استاندارد است که برای متقاضیان رشته پزشکی در کشورهای آمریکا و کانادا برگزار می‌شود. این آزمون تمام لزوماتی که یک فرد به عنوان دانشجوی پزشکی باید داشته باشد را بررسی می‌کند که شامل تفکر انتقادی، ارزیابی مهارت حل مسئله، علم و دانش مفاهیم طبیعی و رفتاری و علوم اجتماعی می‌شود.

بر طبق قانون خاک اگر کودکی در خاک یک کشور خارجی متولد شود، تابعیت آن کشور به کودک متولد شده اعطا می شود، صرف نظر از اینکه پدر و مادر کودک دارای چه تابعیتی باشند. متقاضی توانایی تامین هزینه های زندگی مشترک برای کار و زندگی و اقامت در کانادا را در مدت زندگی مشترک داشته باشد. متقاضی باید در زمینه مسئولیت‌های مدیریت مثل مدیریت کسب و کار، منابع انسانی و برنامه ریزی کاری با تجربه باشد. در فیلم اطلاعات کلی و بسیار مفید در خصوص مهاجرت به کانادا توسط مدیریت محترم مجموعه جناب آقای حسن رجبی برای شما توضیح داده شده است، می توانید فیلم را دیده و سپس مقاله را مطالعه نمایید تا ذهنیت مناسبی در انتخاب این کشور داشته باشید. کانادا این امکان را به مهاجرین می دهند تا بتوانند طعم یک زندگی شیرین و بدون از هرگونه تبعیض نژادی و یا قومی ، مذهبی را تجربه کرده و به هرآنچه که از زندگی در یک کشور پیشرفته توقع دارند ، برسند . البته هر یک از شهرهای این کشور می تواند برای مقصد خاصی مناسب باشد ، از این رو توصیه می کنیم ضمن مطالعه این عنوان تا انتها حتما نگاهی به عنوان ارزان ترین شهر کانادا برای کار و تحصیلنیز داشته باشید.

همه استان های کانادا، برنامه استانی زیر نظر قوانین فدرال دارند به جز کبک که روش هایش متفاوت و مربوط به خودش می باشد. طبیعی است که در این شرایط، جذب مهاجر بیشتر صورت می گیرد تا نیروی کار مد نظر تامین گردد. وقتی برای کار به کانادا می روید می توانید اقامت دائم این کشور را از آن خود کنید.

برای مطلع شدن به صورت دقیق از شرایط مهاجرت، میتونید با شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید. 3.ویزای سوپر Super Visa یا سوپر ویزای کانادامختص پدربزرگ ها و مادربزرگ و پدر و مادرهایی هایی که مجله خبری مهاجرت نوه یا فرزند آن ها در کانادا اقامت دارند. اگر فرزند متولد شده در خاک کانادا از پدر و مادر فاقد تابعیت کانادا باشد، این فرزند تابعیت کانادا را صرف نظر از تابعیت والدین خود دریافت می کند.

متقاضی با اخذ ویزای خود اشتغالی کانادا و ورود به این کشور باید فعالانه در برنامه های هنری، فرهنگی و ورزشی در کانادا شرکت کند. می توان گفت متقاضیانی که قصد دریافت مجوز اقامت دائم کانادا از طریق خوداشتغالی را دارند، باید پس از ورود به کانادا همان فعالیت های خود اشتغالی را ادامه دهند و از این طریق درآمد کافی کسب کنند و بتوانند هزینه های زندگی در کانادا را تامین کنند. یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا اقدام از طریق خود اشتغالی یا خویش-فرما می باشد. در این روش متقاضیان مشغول به کار در حوزه های ورزشی، هنری، فرهنگی و موارد دیگر می توانند با دارا بودن شرایط لازم ویزای اقامت کانادا را دریافت کنند. اما با داشتن ویزای تحصیلی، دریافت اقامت دائم بسیار ساده‌تر می‌شود. راه‌های مختلفی هستند که می‌توانید برای تبدیل ویزا تحصیلی به اقامت دائمی استفاده کنید.

دانشگاه ساسکاچوآن

این استان محل قرارگیری پرجمعیت‌ترین شهر کانادا، تورنتو، و پایتخت آن، اوتاوا نیز هست. انتاریو بالاترین میزان تنوع قومی-فرهنگی را دارا بوده و مقصد اول افرادی است که قصد اخذ اقامت دائم کانادا را دارند. در صورت صدور هرگونه ویزای میان یا بلند مدت (مانند تحصیلی، کاری و..)، همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی امکان همراهی وی را دارند. همچنین در صورت داشتن اقامت دائم و تمکن مالی مناسب برای حمایت مالی، می‌توان برای پدر، مادر و حتی پدربزرگ و مادر بزرگ نیز درخواست اقامت داد. برای مهاجرت به کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید با توجه به شرایط زندگی، کاری و تحصیلی خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. هر کدام از این روش‌ها مراحل متعددی دارند و شما می‌توانید با کمک وکیل و مشاورهای مورداعتماد این مراحل را به خوبی طی کنید.