Home مهاجرت به کانادا مشاوره اخذ ویزا و اقامت کانادا ٬ امارات و استرالیا-کمک مهاجرت

زمان پذیرش دانشگاه‌های کشور کانادا مختلف است برای کسب اطلاعات دقیق درمورد هر دانشگاه می‌توانید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید. در این روش ، پس از انتخاب نوع سرمایه گذاری (سرمایه گذاری از طریق برنامه فدرال ، برنامه استانی کبک ، برنامه PNP و کارآفرینی) ، عواملی مانند توانایی مالی ، میزان سرمایه و رزومه متقاضی مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای کاهش خطر این نوع مهاجرت ، توصیه می شود که از آژانس های معتبر مهاجرت و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و تصمیم بگیرید که با اطلاع دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا این روند را آغاز کنید.

اقامت موقت کانادا چیست؟

اولین شرط مهاجرت به کشور کانادا از طریق خرید بیزینس تجاری اخذ ویزای کار Work Permit است. متقاضی با دارا بودن مجوز کار کانادا می تواند شرایط لازم برای خرید یک کسب و کار تجاری فعال را در این کشور فراهم کند. متقاضی پس از اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا از نوع خرید بیزنس و راه اندازی و اجرای کسب و کار تجاری می تواند برای اخذ مجوز اقامت دائم کانادا درخواست دهد. پس از ورود به کانادا با توجه به برنامه مهاجرتی انتخابی خود، شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم کانادا را کسب کنید و سپس از طریق یکی از روش‌های استانی یا فدرال برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. این نوع ویزا تنها در صورتی صادر می شود که شما در یکی از دانشگاه ها، کالج ها یا مراکز آموزشی تایید شده در کانادا، پذیرش گرفته باشید.

دیپازیت شهریه دانشگاه های کانادا

لازم به ذکر است که داشتن درخواست کاری از سوی یک کارفرما در کانادا می‌تواند امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و در نهایت دریافت اقامت دائم کانادا به حساب بیاید. مجله خبری مهاجرت آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس در این راه قدم بردارید. در این مقاله سعی داریم راه‌های اقامت دائم کانادا را بررسی نموده و در نهایت بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ را معرفی نماییم.

وجود یک وکیل مهاجرت تورنتو برای مهاجرت به کشور کانادا و پیگیری پرونده مهاجرتی از طریق این وکیل در کانادا می تواند قبل از صدور نتیجه نهایی ویزا مشکلات احتمالی را رفع کند و احتمال اخذ ویزا را افزایش دهد. موسسه های مهاجرتی با دارا بودن وکیل مهاجرت تورنتو و وکیل مهاجرتی کشور کانادا با آگاهی از قوانین مهاجرتی کانادا بهترین گزینه برای پیگیری امور مهاجرت به کشور کانادا می باشند. مهاجرت به دیگر کشورهای جهان چه کشورهای اروپایی و آسیایی و چه آمریکا و استرالیا و کانادا کاری پیچیده و دشوار و نیازمند تخصص کاری است. این گونه نیست که متقاضی امروز تصمیم به مهاجرت بگیرد و فردا در کشور مورد نظر باشد. حتی اگر از طریق موسسه های مهاجرتی معتبر و وکیل مهاجرت کانادا و وکیل مهاجرت تورنتو اقدام کنید، روند مهاجرت به شهر تورنتوی کانادا زمان بر است و البته هزینه مهاجرت به کانادا را نیز باید در نظر داشت.

این ویزا یک‌بار ورود است و با آن می‌توانید تا 6 ماه در کانادا بمانید. در صورت خروج از کانادا و تمایل به ورود مجدد، باید برای صدور یک ویزای جدید درخواست دهید. مهم‌ترین تفاوت بین اسکیل ترید و اسکیل ورکر این است که اسکیل ترید وابسته به مشاغل فنی حرفه‌ای مثل نجاری، جوشکاری، برق خودرو، مشاغل تعمیراتی و…است. ولی اسکیل ورکر به مشاغل فنی مثل مهندس برق، مهندس مکانیک،مهندسی پلیمر و.. هدف از برنامه PGWP این است که به دانشجویان بین‌المللی اجازه دهد تا تجربه کاری کانادایی را به دست آورند.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های استانی

سلام بله در صورتیکه مدارک شما تایید شده و قابل معادل سازی با مدارک کانادایی باشد. یافتن یک وکیل یا مشاور مهاجرتی قابل اطمینان و مشورت با او، می‌تواند یک روش مطمئن باشد. این روش بسیار سریع‌تر از روش قبلی بوده احتمال خطا در آن به میزان قابل توجهی کمتر است. افراد، خودشان در سایت‌ها و منابع مورد اعتماد جستجو کرده و با توجه به اطلاعات بدست آمده، روش متناسب را پیدا کنند.

در ادامه این بخش به بررسی روش‌های مهاجرت به کانادا می‌پردازیم و با هرکدام به صورت جداگانه و مختصر آشنا می‌شویم. طبق سیستم اکسپرس انتری میزان مهارت افراد متقاضی در برنامه‌های اسکیلد ورکر یا Provincial Nominee Program امتیازبندی می‌شود. هر دو این برنامه‌ها توسط دولت کانادا و اداره مهاجرت مدیریت می‌شود.

  • به همین دلیل این کشور به مقصد دلخواهی برای دانشجویان حوزه فناوری و علاقه‌مندان به مشاغل در این زمینه تبدیل شده است.
  • طبق تحقیقات انجام شده در کشور کانادا مردم حدود 50 درصد درآمد خود را صرف اجاره خانه و هزینه برق، گاز و آب می‌کنند.
  • بله می توانید مدارک خود را به همراه رزومه کاری در صورت وجود، به مشاورین ما تحویل دهید تا بررسی های لازم را برای شما انجام دهند و نتایج را به اطلاع شما برسانند.

ویدیو آموزشی مهاجرت به کانادا از روش برنامه های استانی ما رو ببینید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید! دولت و اداره مهاجرت کانادا در سال 2013 برای توسعه برنامه تجارت ماهر فدرال دست به دست هم دادند. توجه داشته باشید برای کار در کانادا نیاز به SIN یا Social Insurance Number دارید که یک کد 9 رقمی است و می‌بایستی در فرودگاه یا مراکز Service Canada دریافت شود. ولی اگر قصد مهاجرت به کانادا برای تحصیل و عدم بازگشت به ایران برای یک بازه زمانی چند ساله را دارید بهتر است مدرک تحصیلی خود را آزادسازی نموده و همراه خود به کانادا بیاورید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان ، این مقاله را مطالعه کنید. البته نمره زبان انگلیسی بستگی به مقطع تحصیلی، رشته و دانشگاه داشته و می‌تواند تا 7.5 افزایش یابد.