Home مهاجرت به کانادا مشاوره اخذ ویزا و اقامت کانادا ٬ امارات و استرالیا-کمک مهاجرت

مسئولین برای اعمال قانون، قوانین درخواست مهاجرت و برای صدور ویزای اقامت حضور دارند.اگرچه اطلاعات اولیه و فرم درخواست ها موجود است، مسئولین قادر به ارائه ی راهنمایی منفردی به یک شخص خواص نیستند. یک مشاور مهاجرت کانادایی یا یک وکیل کانادایی / وکیل دادگستری می تواند این نوع خدمات را ارائه دهد. بر اساس این پاسخ ها مشخص می شود که شخص متقاضی برای کدام یک از این برنامه ها واجد شرایط می باشد تا از طریق اکسپرس انتری اقدام نماید.متقاضیان خارج از خاک کانادا تنها برای یکی از این روش ها با نام فدرال اسکیل ورکر پروگرم می توانند اقدام کنند. اما با این حال با تغییر و بهبود نحوه زندگی در کانادا می‌توان هزینه‌ها و این مالیات‌ها را کاهش داد. بنابراین به افرادی که تازه به کانادا مهاجرت کردند و با سیستم مالیاتی این کشور آشنا نیستند، توصیه می‌شود با یک حسابدار مشورت نمایند تا تمام هزینه‌هایی که ممکن است میزان مالیات آنها را افزایش دهد، از بین ببرند.

سابقه کار در مشاغلی باشد که در سیستم طبقه بندی مشاغل کانادا جزو ناک شغلی با TEER 0, 1, 2, 3 قرار بگیرد. اگر دوست شما مسیری را انتخاب کرده و از آن طریق مهاجرت کرده، الزاما آن روش برای شما ایده آل نخواهد بود. در آمار زیر این افزایش مهاجرین را مشاهده می‌کنید که قرار است تا سال ۲۰۲۵، به ۵۰۰ هزار نفر برسند. خوشبختانه افزایش مهاجران در سطوح مختلف مهاجرتی وارد خواهد شد و از این جهت شانس پذیرش و ورود شما هم به کانادا بیشتر می‌شود. استان‌های کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرتی خود که به PNP معروف است امکان جذب مهاجران خارجی را فراهم می‌کنند.

متقاضیان با توجه به هدف مهاجرت و دارا بودن شرایط لازم می توانند برای کارآفرینی، خود اشتغالی، سرمایه گذاری، ازدواج، تحصیل، تولد فرزند و اخذ تابعیت کانادا اقدام کنند. از مهم ترین روش های مهاجرت به کانادا برای متقاضیان ایرانی روش های اخذ ویزای تحصیلی کانادا، اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق ثبت شرکت و خرید ملک و کارآفرینی را می توان نام برد. به طور کلی در حدود 100 روش مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد که هر کدام دارای شرایط و الزامات متفاوتی است.

نکاتی که باید در هنگام خرید کارگاه تولیدی در کانادا بدانید

هر چه امتیاز بالاتری کسب کنید، شانس اخذ اقامت کانادا برای شما بالاتر است. یکی از آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی به این کشور است. دانشجویان با فراهم آوردن شرایط و مدارک لازم می‌توانند برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور اقدام کنند.

شرایط و هزینه مهاجرت به کانادا

از آنجا که متقاضی چه برای تحصیل و چه برای کار و اشتغال راهی این کشور انگلیسی زبان می شود، پس باید برای تعامل با جامعه انگلیسی زبان به زبان آنها مسلط باشد. کیفیت تحصیل در این کشور عالی، سطح زندگی در آن بالا و شرایط اقتصادی آن بسیار خوب است و نقطه‌ای عالی برای شروع یک زندگی ایده‌آل به شمار می‌آید. شرایط مهاجرت به کانادا 2022 بر اساس مسائلی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کار، میزان سرمایه و تمکین مالی، سن و نمره مدرک زبان فرد متقاضی تعیین می‌شود. در این مورد باید در نظر بگیرید که سن در مواردی مانند دریافت ویزای تحصیلی کانادا اهمیت بسیار بالایی دارد و هر چقدر کمتر باشد، امتیاز شما برای دریافت ویزا بیشتر است. برای مهاجرت به کانادا روش های گوناگونی وجود دارد که در این مطلب به معرفی و شناخت آن ها می پردازیم. در واقع این کشور مهاجرپذیر شرایطی را به وجود آورده است که با تقریب بالایی، اکثریت افراد جامعه در گروه های متفاوت، بتوانند با یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا، برای دریافت ویزا یا اقامت دائم اقدام کنند.

  • حال در این مقاله پیرامون مبحث اشاره شده موضوع و کشور مورد بحث ما نیز کانادا و مهاجرت به این کشور بی‌نظیر بوده که کلیه خصوصیات ذکر شده به همراه ده‌ها مزایا و برتری دیگر را برای مهاجرین رقم خواهد زد.
  • باید یک ایده کسب‌وکار داشته باشید که نوآورانه باشد و پتانسیل ایجاد شغل و کسب درآمد در کانادا را داشته باشد.
  • ما همچنین با تعدادی از موسسات و سازمانهای بخش دولتی و خصوصی با سالها تجربه همکاری در امر کمک به تازه واردان کانادا مشارکت هایی را ایجاد کرده ایم.
  • 3 آزمون و مدرک مختلف برای این که بتوانید به کانادا بروید، مورد تایید است.
  • می توان گفت که متقاضیان پس از ورود به کانادا و اخذ ویزای خود اشتغالی باید همان فعالیت های خود اشتغالی خود را ادامه دهند و از طریق این فعالیت ها درآمد کافی کسب کنند.
چراکه این فرصت به شما داده می شود که چون در کانادا تحصیل کرده اید، مدتی را دنبال کار بگردید و اقامت بگیرید. باید مدارک خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی اولیه را انجام دهند و نتیجه قطعی را به شما اطلاع بدهند. اما دقت داشته باشید برای این که کار مرتبط با رشته خود را بیابید بایستی حتما آزمون های مربوط به کشور مقصد را شرکت مجله خبری مهاجرت کرده و مدرکتان معادلسازی شود. بله، طراحان وب با تجربه و استعداد زمینه کاری خوبی را در کانادا خواهند داشت. سلام خسته نباشید من حدود یک سال هست که تدوین حرفه ای فیلم انجام میدم (یا همون ادیت) خواستم بدونم که با این شرایط میشه مهاجرت کرد یا نه 20 سالمم هست. افرادی که پاسپورت کانادا دارند می توانند به ۱۸۸ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند.